Një betejë e ashpër mes një tigri dhe një ariu ka ndodhur në një park në perëndim të Indisë.

Përleshja është xhiruar nga një grup vizitorësh. Në klip shikohen grabitqarët duke luftuar pa mëshirë me njëri-tjetrin.

Dëshmitarët thonë se përleshja nisi pasi tigri sulmoi ariun, që po freskohej në pellgun e tij.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel