BMW i8

Nën diellin e nxehtë të Kalifornisë Jugore, fillon këtë javë spektakli automobilistik për sezonin 2017-2018, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Prodhuesit e makinave nga e gjithë bota, do të sjellin në “Los Angeles Convention Center” modelet më të reja dhe konceptet e të ardhmes.

Los Angeles Auto Show starton këtë të premte dhe do të jetë i hapur për publikun deri më datën 10 dhjetor.

Më poshtë janë modelet e makinave që do të prezantohen për publikun amerikan këtë javë.

FOTO GALERI
3/20
BMW I8

Top Channel