Sulmuesja që të gjithë presin që të shënojë – Foto

28/11/2017 18:06

Në pamje të parë është e ëmbël dhe plot hijeshi, por brenda zonës është vrastare.

Tifozët e skuadrës së futbollit femëror të Chivasit në Meksikë (të paktën publiku mashkullor) kanë dy arsye për të mbushur stadiumin në ndeshjet e skuadrës së tyre.

Norma Palafox është sulmuesja e tyre e zemrës, e cila nuk ofron vetëm kënaqësinë e golit të shënuar, por dhuron edhe një kërcim “të nxehtë” pas tij.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel