Vajzat që sfidojnë paragjykimet!

05/11/2017 22:31

Një studente infermiere ka bërë së bashku një grup të mikeshave të saj për të realizuar foto për të treguar bukurinë e vajzave me ngjyrë.

E frymëzuar nga imazhet që kishte parë në internet, Sameria Gbieor donte të organizonte dhe ajo diçka të veçantë në përpjekje për të frymëzuar femrat për të dashur trupin e tyre unik.

“Ajo që unë dua të promovoj është që femrat të duan trupin e tyre pavarësisht formave ngjyrës së trupit apo të flokëve”, shprehet Sameria.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel