Selena Gomez i kthehet biznesit

19/09/2017 00:00

Pas lajmit për transplantin e veshkës së dhuruar nga mikesha e saj më e mirë që tronditi median rozë, Selena Gomez i kthehet biznesit.

Ajo ka pozuar si fytyra e re e Puma me një veshje sportive të kompanisë. Puma, e cila është dhe marka mjaft e përdorur dhe nga i dashuri i Selenës, The Weknd, bëri bujë në faqen e Instagramit me diçiturën: ‘Welcome to the fam, @selenagomez’.

Selena tha në një deklaratë: Të jesh pjesë e familjes së PUMA është lumturi e madhe për mua. PUMA ka ndryshuar lojën kur doli në tregun e veshjeve atletike dhe modës”.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel