6 mijë dollarë nata për të fotografuar të pasmet

14/07/2017 00:00

I rrethuar nga ujëra të kulluar, plazhe me rërë dhe pyje të dendura, ishulli Laucala ngjan me parajsën në tokë.

E për këtë bukuri, ishullin e vogël të Fixhit kërkojnë ta vizitojnë me mijëra turistë çdo vit, por jo të gjithëve ua mban xhepi.

Bëhet fjalë për një resort ku një natë qëndrimi aty kushton 6 mijë dollarë. Ky çmim nuk i tremb të pasurit, që në rrjetet sociale postojnë trendin e ri; foto të të pasmeve nga resorti luksoz.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel