22-vjeçarja më seksi në uniformë ushtarake

06/07/2017 00:00

Një 22-vjeçare në uniformë, pjesë e ushtrisë së Izraelit është shndërruar në një yll i rrjeteve sociale pasi ka publikuar foto të sajat me bikini.

Kim Mellibovsky ka fituar legjione me fansa në Instagram me pozat e saj provokuese, të cilat ajo i ka shpërndarë bashkë me disa foto ku ajo ka dalë me uniformë ushtarake dhe e armatosur.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel