Courtney Stodden, një sirenë në breg të detit

05/05/2017 00:00

Courtney Stodden është një eksperte e vërtetë, në realizimin e selfie-ve seksi dhe këtë herë, ylli i spektakleve televizive ka mahnitur fansat me fotot e postuara.

Courtney ka treguar më së miri format e saj, duke pozuar e veshur me bikini aq të vogla, sa dukej sikur i kishte veshur gabimisht.

Fotot janë realizuar në një plazh në lagjen “Santa Molica”, të Los Angeles, ku ylli televiziv është duke pushuar.

Courtney Stodden është e njohur edhe për martesën e saj, kur ishte vetëm 16 vjeçe, me aktorin e famshëm Doug Hutchison.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel