Ja se si duken qentë kur vrapojnë

31/03/2017 00:00

Një fotograf britanik ka kapur shprehitë e fytyrës së qenve kur janë në vrapim e sipër.

Nick Ridley ka arritur të kapë qenushët në çastet më qesharake të tyre, duke realizuar një set fotografik vërtet interesant.

Fotografi, i cili ka 30 vite që i shkrep foto qenve, thotë: “Ky set fotografik tregon shprehitë që bëjnë qentë gjatë vrapimit dhe që ne nuk i kapim dot me sy të lirë”.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel