Adoleshentja gjermane që nxorri në ankand virgjërinë e saj, ka gjetur një blerës.

18-vjeçarja Aleexandra Kefren e shiti atë për 2.3 milionë euro. Blerësi është një biznesmen nga Hong-Kongu, emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

Duke folur për mediat gjermane, Alexandra tha se ka folur me blerësin e saj në telefon dhe se është vendosur gjithçka, edhe hoteli ku do të kryhet “shkëmbimi”.

Nga kjo shifër, vetë 18-vjeçarja do të përfitojë 20 përqind të shumës, ndërsa pjesa tjetër do të shkojë për agjencinë “Cinderella Escorts”, e cila e ndihmoi në gjetjen e blerësit. Vetë kjo kompani thotë se që prej momentin që Aleexandra iu vetëofrua për të shitur virgjërinë, ka patur një fluks kërkesash nga vajza të tjera që duan të bëjnë të njëjtën gjë.

“Pse t’ja dhuroj një djali që më shumë gjasa do të më lerë pas pak kohësh?!”, argumenton pjesa më e madhe e të rejava që kanë aplikuar sipas “Cinderella Escorts”.

Rasti i Aleexandras bëri bujë në Gjermani më shumë për reagimin e familjes së saj, e cila e kërcënoi me dëbim, madje edhe me jetë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel