Modelet e “Victoria’s Secret”, shkëlqejnë me të brendshme

15/03/2017 00:00

Tre nga modelet kryesore të gjigantit të modës, “Victoria’s Secret”, kanë tërhequr vëmendjen në plazhet e Miamit.

Lais Ribeiro, Josephine Skriver dhe Romee Strijd, kanë pozuar me rroba banje të bardha, duke ngritur edhe më shumë temperaturat në Miami.

“Victoria’s Secret” është një nga kompanitë më të mëdha të modës, e fokusuar kryesisht në të brendshme dhe veshje femrash , si dhe produkte bukurie.

Spektaklet e saj të promovimit, tërheqin, çdo vit me miliona shikues gjatë transmetimit të tij televiziv.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel