Macet nuk e kanë konceptin e hapësirës personale.

Ato të vijnë pas kudo, pavarsisht nëse “ua ke ngenë”, apo jo.

Kështu ndodh edhe me personazhet që kanë postuar foto, të “bezdisur” nga macet e tyre.

Siç duket edhe nga imazhet, macet kanë gjetur rehati, në pozicione dhe ambiente aspak komode dhe shpeshherë të sikletshme për të zotët e tyre.

FOTO GALERI
2/22

Top Channel