Çmenduria e të rinjve në Majemi, alkool, hashash…

15/03/2017 00:00

Afro 5 mijë adoleshentë kanë zbarkuar në plazhin e Majemit të SHBA, duke e kthyer zonën në një kaos të vërtetë.

Kërcime erotike në sy të prindërve të shoqëruar me fëmijët e tyre, konsumimi i hashashit dhe humbja e ndjenjave për shkak të alkoolit të tepërt, u kthyen në një pamje normale për plazhin më të njohur në SHBA këtë fundjavë që lamë pas dhe të hënën.

Edhe pse efektivët e policisë ishin pak metra më tutje kjo nuk i ka ndaluar shpërndarësit e drogës që të dalin haptazi për t’iu “shërbyer” të rinjve amerikanë, raporton Daily Mail.

FOTO GALERI
1/32

Top Channel