A e gjeni dot sa vjeç është kjo grua?

08/03/2017 00:00

Një grua kineze, e cila duket si një vajzë e re, ka treguar sekretin e fytyrës së saj pa asnjë rrudhë.

Xu Min është 50 vjeç, por duket 25 dhe kjo vetëm falë maskave, gjumit të mirë dhe mendjes së qetë. Fotot e saj kanë bërë që mediat në Kinë ta pagëzojnë 50-vjeçaren me nofkën “bukuria magjike”.

Kjo grua ka fiksim vëthët e mëdhenj dhe takat e larta. Ajo thotë se mundohet të duket sa më e bukur të jetë e mundur në çdo periudhë të ditës, ka pak rëndësi nëse po del të blejë diçka në market apo po pi një çaj me shoqet.

FOTO GALERI
1/9
Xu Min është 50 vjeç, por duket 25 dhe kjo vetëm falë maskave, gjumit të mirë dhe mendjes së qetë

Top Channel