Kur qejfi të del prej hundësh!!!

31/01/2017 00:00

Argëtimi i një adoleshenteje në Britani nuk ka shkuar si duhet. Teksa kërcente nën tingujt e muzikës gjatë një feste, vajza ka bërë një lëvizje që i ka rezultuar “fatale”, e cila e ka lënduar, por edhe turpëruar.

Bonnie Lee Brown, nga Shefilld, përfundoi në ambulancë ku mori tre qepje dhe një injeksion tetanozi për shkak se “parkoi” fundshpinën e saj në vendin e gabuar.

Teksa bënte një vallëzim ulje-ngritje, i njohur si stil nga të rinjtë e një spektakli, Bonnie u ul mbi një shufër të hollë metalike, pjesë e një strukture të vogël për të vendosur aksesorë.

Vetë vajza e ka postuar videon e xhiruar nga miqtë e saj me telefon në Twitter, shoqëruar me diçiturën:

“Përfundova me një shtizë në të ndënjura të shtunën mbrëma dhe mu desh të shkoja në ambulancë ku mora tre qepje dhe një injeksion tetanozi. Po fundjava juaj si shkoi?”.

Pamjet e postuara në rrjetin social ka marrë 27 mijë ritweet-e dhe rreth 58 mijë “like”.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel