Një vajzë nga FIlipinet ka lënë pa fjalë fansat e aktores Chloe Moretz. Në një foto të publikuar në “Twitter” Edcel Ched shfaqet duke punuar në një “fast food”.

Megjithëse pa ndonjë gjë të veçantë në vetvete, foto u përhap me një shpejtësi marramendëse në internet duke bërë që reagimi i Chloe të ishte i menjëhershëm dhe kjo jo pa arsye.

Aktorja 19-vjeçare postoi foto në “Twitter” duke u befasuar nga ngjashmëria e frikshme që dy vajzat kanë me njëra-tjetrën. Mos vallë babai i Chloe po fsheh ndonjë gjë?

FOTO GALERI
2/8

Top Channel