7-vjeçari propozon shoqen, ajo i shkruan letër refuzimi

01/11/2016 00:00

Jessica Kerfoot iu përgjigj ofertës së James Coton me një letër, të cilën e kishte shkruar me dorë, duke i thënë se nuk donte të ishte e dashura e tij, sepse tashmë ishte duke parë një djalë tjetër. I zhgënjyer, James ia tregoi letrën nënës së tij, kur dy familjet u takuan të dielën për  një drekë në Sheffield.

Vogëlushët kanë qenë miq për një kohë të gjatë, sepse babai i Jame, Oliver 36-vjeç shkonte në të njëjtën shkollë me babin e Jessica, Ross Kerfoot, 38 vjeç. Nëna e Jame, Carly 31 vjeçe, tha:

“Kjo është një gjë shumë e lezetshme. Ata janë miq shumë të mirë dhe mund të shkojnë shumë mirë. James, është shumë i qetë rreth dashurisë që ndjen, por kur shkuam për drekë, ai erdhi e na tregoi këto letra. Ai tha: ‘Mami, Jess më tha mua këto letra’ dhe unë i pashë ato e mu dukën kaq të dashura. Mendoj se ai ishte pak në siklet dhe donte që unë ti kisha ato. Unë mendoj se ai e ka dashuruar gjithmonë Jessica. Ne gjithmonë tallemi për martesën e tij”.

Carly, i postoi letrat në rrjetet sociale ku lexohet:-“Përshëndetje James!  Më vjen keq  që nuk mund të jem e dashura jote, sepse unë tashmë e kam një të dashur dhe quhet Goghe (George). Do të doja që të isha, por në të vërtetë që nuk mundem. Me dashuri nga Jessica!”.

Nëna e vajzës tha se nuk dinte asgjë, deri sa Carly i postoi ato në internet. “Nuk u befasova nga kjo gjë sepse e di që ata janë miq që mirë dhe janë rritur me njëri-tjetrin. Thjesht mendoj që ishte kaq e ëmbël dhe të shohësh se sa mirë mendon Jessica dhe që do t’i qëndrojë besnike George”.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel