Nëse mendoni se kostumet e roleve janë të shtrenjta, mendohuni dhe njëherë. Semba dhe qeni i saj Chihuahua op realizojnë kostumet e mrekullueshme për 0 dollarë. Nga Cthulhu tek Hello Kitty, nuk ka asgjë që ata të dy nuk mund ta bëjnë.

Pjesa më e madhe e dizenjove mbështeten tek manga, animimet, dhe karakteret e filmave.   “Karakteri kryesor është qeni që nuk lëviz, dhe mjeshtëria ime e artit është dytësore”, shpjegon Semba. Fotot janë postuar në BoredPanda.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel