200 mijë dollarë për t’u shndërruar në “Barbie”

26/10/2016 00:00

Një shndërrim thuajse total i pamjes i ka kushtuar 39-vjeçares Amanda Love të paktën 200 mijë dollarë deri tani.

Skocezja, e cila është mama e 4 fëmijëve, ka synuar gjithmonë “perfeksion plastik” për t’u dukur si një kukull “Barbie”. Deri tani ajo ka kryer 3 ndërhyrje në gjoks, ndërsa është duke planifikuar edhe të katërtin, po ashtu ajo ka injektuar ‘botoks’ dhe ‘fillers’, si dhe mbush vazhdimisht buzët me kolagjen.

“Dua të arrij perfeksionin, lëkurë të butë, buzë të mëdha, pamjen e një kukulle”, shprehet 39-vjeçarja.

Vajzat e saj 18 dhe 14 vjeçare shprehen se shpesh njerëzit i thonë se ajo duket si nëna e tyre. Megjithatë. Logan është kundër ndërhyrjeve që ka bërë nëna e saj. Ajo thotë se shokët e saj të shkollës e ngacmojnë shpesh lidhur me pamjen e nënës së saj.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel