Bolt realizon tripletën e katërt, këtë herë me 3 femra

23/08/2016 00:00

Pas tripletës së trefishtë në Lojërat Olimpike, atleti xhamajkan është fotografuar duke puthur një femër të tretë në Rio, në të njëjtën natë kur i është bërë “twerk” nga kërcimtare lokali dhe përfundoi në shtrat me një studente.

Rekordmeni botëror, i cili nuk do të jetë më pjesë e Olimpiadave, është parë në një klub nate të Rio De Zhaneiros teksa argëtohej deri në orët e vona, madje duke u përfshirë edhe në vallëzimin sensual “twerking” me një vajzë.

Por jo vetëm kaq, rezulton se atleti i famshëm xhamajkan pati një takim edhe me studenten Jady Duarte, me 20-vjeçaren që nuk ngurroi të postojë në Whatsapp fotot intime me Boltin.

Duarte, nënë e dy fëmijë ka qenë gruaje e një trafikanti droge të vrarë.

Por pas këtyre imazheve kanë ardhur edhe fotot që realizojnë tripletën e katërt për Bolt, tre femra brenda një nate, pas 9 medaljeve të fituara në tre Lojërash Olimpike.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel