Korçë, keqtrajton dy fëmijët e tij; arrestohet babai

29/06/2016 11:55

Policia e Korçës ka arrestuar një 50-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë ndaj fëmijëve të tij 12 dhe 7-vjeçar.

Arben Hajdinllari, me precedentë të mëparshëm penalë për dhunë në familje, është vënë në pranga të martën, pasi ka rrahur vajzën dhe djalin.

Policia bën me dije se është plotësuar edhe kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të  mbrojtjes së  menjëhershme.

Top Channel