Një buqetë me trëndafila që kushton… 3500 euro

16/10/2015 00:00

I riu pagoi 3500 euro për të formuar një buqetë më trëndafila, të cilat do ia dhuronte të dashurës.

Ai bleu 1000 trëndafila dhe për ta transportuar buqetën për të cilën është dashur që të marrë një karrotrec.

Së bashku me punëtorët,  djali e ka vendosur buqetën  në oborrin e godinës ku jeton e dashura e tij sepse ishte e pamundur që ta fuste në apartament.

Ngjarja ka ndodhur në Tashkent të juglindjes së Uzbekistanit.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel