Kur i paftuari në pishinë është një ari… (VIDEO)

21/08/2015 00:00

Një çift është shokuar kur kanë parë një ari të lahej në pishinën e shtëpisë së tyre. Pamjet janë marrë në shtëpinë e Denise dhe Tony Diering, në Vankuver të Kanadasë.

Ariu qëndroi në pishinë për 15 minuta, e më pas u largua përmes një vrime në gardh, në oborrin e shtëpisë së fqinjit.

Top Channel