JLo shkëlqen në ‘Billboard Latin Music Awards’

01/05/2015 00:00

Jennifer Lopez ka shkëlqyer në ceremoninë e ‘Billboard Latin Music Awards’, duke u bërë qendra e vëmendjes në këtë event.

Këngëtarja 45-vjeçare ka ndërruar 3 veshje, teksa është ngjitur në skenë për të performuar disa nga hitet më të mëdha muzikore të Selenës, këngëtares legjendare meksikano-amerikane, e cila u nda tragjikisht nga jeta në moshën 23-vjeçare.

Ajo ka performuar përkrah Los Dinos, bandës familjare të këngëtares.

“Të duam Selena”, ka thënë Jennifer, ndërkohë që dukej shumë e emocionuar duke përqafuar vëllain dhe motrën e këngëtares, të cilët iu bashkuan asaj në skenë.

FOTO GALERI
1/3
JLo shkëlqen në ‘Billboard Latin Music Awards’

Top Channel