Rihanna provokon në kopertinën e revistës ‘V’

22/04/2015 00:00

Rihanna ka provuar një “look” të ri për një set fotografik shumë provokues për revistën ‘V’.

Këngëtarja 27-vjeçare është shfaqur me një parrukë bjonde, por duke u nisur nga pozat që ka marrë, vështirë se dikush i shikon kokën.

Artistja e famshme shihet e veshur me një palë pantallona të bardha shumë të shkurtra dhe një bluzë të zezë me barkun jashtë.

FOTO GALERI
1/3
Rihanna me pamje të re

Top Channel