Kjo është ish-i i 50 Cent

20/04/2015 00:00

Më shumë sesa rolet në ekranin e madh atë e bënë të famshme linjat trupore dhe lidhje 3-vjeçare me këngëtarin “50 Cent”.

Daphne Joy, aktorja 28-vjeçare tërhoqi vëmendjen me ‘asetet’ e saj në plazhet e Floridas.

Joy dhe 50 Cent kanë patur një lidhje 3-vjeçare dhe kanë një djalë të quajtur Sire. Pas zyrtarizimit të ndarjes, ata thonë se kanë mbetur miq të mirë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel