Rosie shkëlqen në krahët e Jason Statham

18/04/2015 00:00

Rosie Huntington-Whiteley dhe i dashuri i saj Jason Statham kanë shkëlqyer në eventin e modës së “Burberry”.

Aktori britanik 47-vjeç dhe e dashura e tij Rosie 27-vjeçe dukeshin tepër elegant me veshjet e tyre në këtë event, ku Rosie kishte zgjedhur një fustan plot ngjyra me një dekolte të hapur, ndërsa një kostum ngjyrë blu të errët.

Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham kanë nisur të shoqërohen me njëri-tjetrin 4-vjet më parë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel