Asnjëherë nuk tërhiqet kur vjen puna për foto provokuese dhe Miley Cyrus ka treguar edhe një herë tjetër se në fjalorin e saj, fjala “turp” nuk ekziston.

Kësaj here, këngëtarja 22-vjeçare nuk ka pozuar vetëm, por me dy nga vajzat e aktorëve Demi Moore dhe Bruce Willis.

Fotoja e “nxehtë” e Miley Cyrus, Scout dhe Tallulah Willis është realizuar nga fotografi Mert Alas dhe është postuar në Instagram.

Fotografi ka vendosur disa yje të kuq për të mbuluar pjesët intime të vajzave.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel