Selena Gomez tregon format në plazhet meksikane

16/04/2015 00:00

Selena Gomez po shijon disa ditë pushimi në Meksikë, së bashku me shoqërinë e saj.

Këngëtarja 22-vjeçare është fotografuar të mërkurën me një palë bikini rozë duke shijuar detin.

Gomez dukej në një formë fantastike dhe shijoi në maksimum shoqërinë e mikeshave, në mungesë të të dashurit të saj, Dj Zedd.

FOTO GALERI
1/4
Selena Gomez, e mrekullueshme me bikini rozë

Top Channel