15-vjeçarja kineze që duket si kukull

13/04/2015 00:00

Disa foto të një vajze 15-vjeçare e cila ka bërë shumë operacione plastike për të ndryshuar rrënjësisht pamjen e saj të jashtme po qarkullojnë në rrjetet sociale kineze.

Adoleshentja nga provinca e Henanit, emri i së cilës është Lee Hee Danae, ka 400 000 ndjekës në Weibo dhe fansat e saj e konsiderojnë “shumë të bukur për ta parë”.

Sipas faqes kineze cbg.cn, vajza ka bërë operacione plastike për t’u dukur si kukull në mënyrë që t’i fitonte zemrën ish të dashurit të saj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel