Britney Spears ‘trondit’ me trupin e saj

11/04/2015 00:00

Britney Spears dhe Iggy Azalea kanë bashkuar fuqitë për të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin po bëjnë edhe xhirimet.

Yjet e pop-it janë fotografuar gjatë xhirimit të këtij klipi në Los Angeles. Ylli 33-vjeçar tregonte trupin e saj e veshur me një stil që i përkiste viteve 80′, teksa ishte duke ngarë një makinë të tipit “Jeep”, ngjyrë të verdhë.

Por kostumi e veshur nga ana e saj, dukej se ishte shumë i ngushtë pasi tregonte qartë trupin me shumë celulit.

Gjatë xhirimi të klipit, Britney ka qenë e shoqëruar nga këngëtarja australiane Iggy, e cila përveçse se këndon është edhe regjisore e këtij videoklipi.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel