Nicki Minaj mburret me të pasmet e saj

10/04/2015 00:00

Nicki Minaj vendosi të kënaqë sytë e ndjekësve të saj në Instagram ditën e enjte.

Këngëtarja 32-vjeçare kishte zgjedhur të vishte një kostum të zi shumë të ngushtë dhe transparent, në mënyrë që të pasmet e saj të ishin sa më në dukje të ishte e mundur për foton e radhës.

Aktualisht, Nicki është në mes të turit të saj botëror me titull “The Pinkprint” dhe për momentin ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel