Rita Ora me vetulla të verdha

02/04/2015 00:00

Pas Miley Cyrus dhe Kim Kardashian, edhe Rita Ora ka lyer vetullat me të verdhë për një set fotografik. Këngëtarja e famshme duket shumë ndryshe nga zakonisht në fotot e realizuara për revistën ‘Clash’.

Në intervistë, Rita tregon se i duhej të ishte e ashpër për të marrë atë që dëshironte në botën e spektaklit.

“Kur njerëzit mendojnë se je e poshtër apo e vështirë, do të thotë se po i bën gjërat siç duhet”, tha Rita.

FOTO GALERI
1/2
Këngëtarja ndryshon pamjen e jashtme për setin fotografik

Top Channel