Thuajse gjithmonë në daljet publike tërheq vëmendjen për atë që zgjedh të veshë, por nuk është ky rasti.

Lady Gaga tërhoqi vëmendjen në rrugët e Nju Orlinsit në Shtetet e Bashkuara me zhveshjen e saj. Këngëtarja, që të shtunën mbush 29-vjeç u fotografua me sandale rozë dhe një këmishë nate që mezi i mbulonte ‘asetet’.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel