Rihanna, ku i ke reçipetat?

22/03/2015 00:00

Rihanna doli për darkë të shtunën në Los Angeles me një xhaketë të gjatë, por nuk e mori mundimin që poshtë saj të vishte bluze, e aq më pak reçipeta.

Këngëtarja e famshme kishte vendosur që kjo xhaketë shkonte vetëm me një palë xhinse të shkurtra.

Kohët e fundit, Rihanna ka qenë e zënë me promovimin e filmit të saj të ri me titull ‘Home’.

FOTO GALERI
1/3
Rihanna dhe veshja e saj e darkës

Top Channel