Edhe Kina në gjunjë para Irinës

20/03/2015 00:00

Modelja ruse Irina Shayk ka shëtitur anembanë botës dhe ka publikuar sete të jashtëzakonshme fotografike, në të cilat shfaq linjat e saj mahnitëse.

Këtë herë nuk mund të linte pa kënaqur disi edhe simpatizantët e saj në Lindjen e Largët, më saktë në Kinën e mbi 1 miliard e 350 milionë banorëve…

Fotot e fundit janë bërë për llogari të revistës “Harper’s Bazaar” në vendin e largët të lindjes.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel