Hamilton ka humbur shumë…

16/03/2015 00:00

Nicole është kthyer sërish “single”, pas ndarjes nga i dashuri i saj prej një kohe të gjatë, Lewis Hamilton, në fillim të këtij viti.

Por, ndërkohë që piloti britanik ndezi motorët dhe siguroi triumfin e parë sezonal në kampionatin e saponisur botëror të Formula 1, Scherzinger duket se ka dashur t’i bëjë të qartë ish-të dashurit të saj se çfarë ka humbur…

Këngëtarja 36-vjeçare ka pozuar në një set fotografik, më të nxehtët mund të konsiderohen, deri më sot. E shfaqur pa recipeta, por me një copë tyli të tejdukshme në pjesën e sipërme, ish-pjesëtarja e “Pussycat Dolls” ka treguar format e saj të lakmueshme, ndërsa poshtë mbante veshur një palë xhinse të shkurtra.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel