Gisele Bundchen, së shpejti braktis pasarelën

16/03/2015 00:00

Gisele Bundchen, modelja më e paguar në botë, e bukura e më të bukurave, do të braktisë së shpejti pasarelën.

Lajmin e bën të ditur portali brazilian i lajmeve “Estadao”. Shfaqja e fundit e top modeles për pbulikun do të jetë ajo në javën e modës së San Paolos, nga 13 në 17 prill.

Gisele ka vendosur t’i kushtojë më shumë kohë familjes dhe sidomos dy fëmijëve të saj, raporton portali brazilian.

Në moshën 34-vjeçare, pas 20 vitesh karrierë, modelja që ka qenë ikona e kompanive më prestigjoze të modës do t’i thotë lamtumirë kësaj bote, a do të ndodhë me të vërtetë?

Top Channel