42-vjeçarja Carmen Electra nuk ka frikë të pozojë me bikini

06/03/2015 00:00

Kanë kaluar 20 vite që kur na la me gojë hapur me kostumin e kuq në serialin ‘Baywatch’ dhe Carmen Elektra vazhdon të tregojë se ruan të njëjtat format trupore edhe në moshën 42-vjeçare.

Gjatë pushimeve që po kalon në Tahiti, modelja dhe aktorja ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa foto ku pozon me bikini.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel