Trupi i mrekullueshëm i Bar Rafaelit

05/03/2015 00:00

Bar Rafaeli ndau me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shihet në pishinë dhe ku tregon format e saj fizike të jashtëzakonshme.

Me një bikini të zi, modelja nga Izraeli shihet e qetë dhe pa makiazh në fytyrë.

29-vjeçarja e shoqëroi foton me këtë shkrim: “A duket se kam qenë duke punuar për 15 orë rresht? #nofilter.”

FOTO GALERI
1/1

Top Channel