Bashkëshorti s’i reziston…as fustani

28/02/2015 00:00

Të enjten në mbrëmje, Kenye West nuk i rezistoi dot formave të bashkëshortes së tij teksa e shoqëroi për një darkë jashtë.

Çifti hollivudian u fotografua në hyrje të një restoranti në Londër dhe sigurisht ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte Kim dhe fustani lateks ngjyrë rozë që nuk ‘mundi të mbajë’ më dhe u shqye në anë.

Ata ndodhen në Londër u Kanye u ndal me prezantimin e veshjeve të stiluara prej tij.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel