Irina, ‘princesha’ e fëmijëve

27/02/2015 00:00

Si një prej modeleve më të famshme në botë, fansat nuk i mungojnë në asnjë grupmoshë.

Irina Shayk udhëtoi drejt kryeqytetit meksikan për të marrë pjesë në “Mexico Fashion Fest”, kushtuar vetëm vogëlushëve.

Sigurisht ajo që tërhoqi vëmendjen ishte supermodelja ruse, me një fustan të kuq dhe një buzëqeshje që ndarja nga Ronaldo nuk ja ka hequr.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel