Naomi Campbell shkëlqen në “Elle Style Awards”

25/02/2015 00:00

Është ikonë e pasarelës dhe e botës së modës dhe s’kishte se si të mungonte në listën e të ftuarve të revistës “Elle” për ndarjen e çmimeve “Elle Style Awards 2015”.

Dhe Naomi Campbell e tregoi këtë edhe në tapetin e kuq. 44-vjeçarja shkëlqeu me një fustan të ‘argjendtë’ e të shkurtër duke u shndërruar në ‘divën e mbrëmjes’.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel