Pamela Anderson u rikthye në publik pas ndarjes prej Rick Salomon dhe këtë e bëri sipas mënyrës së saj.

Aktorja e “Baywatch” u fotografua në hyrje të një restoranti në Los Anxheles e veshur me një këmishë të gjërë, që linte pak vend për imagjinatën.

47-vjeçarja dhe ish-i i saj i dhanë fund lidhjes së tyre, që të dy për të disatën herë. Veç ‘romancës’ ata ndajnë edhe një të shkuar të përbashkët, që të dy të përfshirë në dy video të ndryshme të nxehta, Pamela me ish-in Tommy Lee në vitin 1995 dhe Rick me Paris Hilton në Paris në vitin 2001.

Top Channel