Njihet si muza e stilistit Karl Lagerfeld dhe Kristen Stewart nuk e zhgënjeu këtë të fundit gjatë një seti fotografish në një plazh të Malibusë në Kaliforni.

Aktorja 24-vjeçare tregoi talentin e vet edhe në fushën e modelingut me disa modele fustanesh të Chanel, të frymëzuar nga mesjeta.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel