Blake Lively shfaqet për herë të parë pas lindjes

14/02/2015 00:00

Blake Lively ka mbajtur një profil të ulët që kur solli në jetë vajzën e saj Violet James, pak para natës së ndërrimit të viteve.

Aktorja e serialit “Gossip Girl” thuhet se ka qëndruar e strukur në lokalitetin Bedford të Nju Jorkut, duke shkëmbyer mesazhe vetëm me fqinjën e saj, Martha Stewart.

Por të enjten Lively ka dalë nga periferia dhe ka udhëtuar për në Manhatan për të ndjekur javën e modës, ku dhe u ka bërë përshtypje të gjithëve me linjat e saj.

Top Channel