Pamela Anderson ndahet për herë të TRETË nga bashkëshorti

13/02/2015 00:00

Pamela Anderson do të divorcohet për herë të tretë nga bashkëshorti i saj Rick Salomon pasi ylli i serialit ‘Baywatch’ është martuar dhe divorcuar edhe dy herë të tjera nga lojtari i pokerit.

Pamela dhe Salomon u martuan në fillim në vitin 2007 dhe u divorcuan vetëm 2 muaj pas celebrimit. Më pas, në janar të vitit të kaluar u martuan edhe një herë tjetër, për t’u ndarë sërish pas 6 muajsh. Gjithsesi, këtë ndarje ajo e anuloi një javë më vonë.

Tashmë, sipas ‘TMZ’, Pamela Anderson ka vendosur të ndahet për herë të tretë. E treta e vërteta?

47-vjeçarja ka qenë e martuar më parë edhe me muzikantët Tommy Lee (1995-1998) dhe Kid Rock (2003-2006).

Top Channel