Mediat argjentinase shkruajnë se Diego Armando Maradona i është nënshtruar një ndërhyrjeje estetike në fytyrë për të hequr qeset e zeza poshtë syve dhe tërheqje të lëkurës, ndërsa kanë publikuar edhe një foto.

Ish-futbollisti legjendar i Argjentinës, nën shoqërinë e të dashurës së tij 24 vjeçare, duket me një pamje tërësisht të re.

Sajti argjentinas “Primicia Ya” shkruan se Diego, tashmë 54 vjeç, po shijon disa ditë pushimi me të dashurën në Kubë, ku do të marrë pjesë edhe në një program të ri televiziv.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel