Britney Spears pozon me të brendshme

06/02/2015 00:00

Linja e re e të brendshmeve e Britney Spears është zbuluar nga vetë këngëtarja në rrjetet sociale, aty ku ka postuar disa foto ku pozon për kënaqësinë e 40.8 milionë ndjekësve të saj në Twitter.

33-vjeçarja është fotografuar me të brendshme të zeza dhe rozë.

Britney Spears, e cila u bë e famshme në vitin 1999 me videoklipin ‘Baby One More Time’, bëri plane për lançimin e linjës së të brendshmeve në verë të vitit 2014.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel