“Nuk do të shkruaj këngë për ish-partnerët e mi”

02/02/2015 00:00

Rita Ora ka pasur deri tani dy lidhje me personazhe të famshme të botës së spektaklit që kanë dështuar (Robert Kardashian dhe Calvin Harris) dhe këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ka thënë se gjithçka e ka lënë pas krahëve dhe se nuk do të shkruajë tekste këngësh për ish-partnerët e saj.

“Nuk mendoj se ma ndjen aq shumë për ta sa për t’i shkruar këngë”, tha 24-vjeçarja për revistën ‘Style’.

“Nuk më vjen turp për lidhjet e përfunduara. Është shumë normale për një vajzë 23 vjeç që të dështojë në dashuri, por në rastin tim ndryshimi është se shumë persona ndjekin çdo gjë që bëj unë. Kështu e ka jeta”, shpjegoi Rita Ora.

Top Channel